besloten leden- bijeenkomst

Praktische informatie

Datum

besloten leden- bijeenkomst

Locatie

Kosten p.p

€ 0

Algemene Leden Vergadering 29 maart 2025

Inhoud

VVvA ALV 29 maart 2025 Aanvang: 13.00 u. en Einde: 14.30 u. Opening, ingekomen stukken, vaststellen agenda Verslag ALV 2 november 2024 (bijlage 1) Rooster van aftreden, herbenoeming penningmeester Henk v.d. Bos Jaarcijfers 2024 (bijlage 3) Resultaten onderzoek grondslagen, doelen en koers (bijlage 4) Vrijwilligerscommissie (presentatie) Activiteitencommissie (presentatie) Cadeau 2025, Lustrumcadeau 2026 (bijlage 4) Archeon 2025 (mondeling, Jack Veldman) W.v.t.t.k. Rondvraag Sluiting

Volgende algemene ledenvergadering: 1 november 2025 De stukken/bijlagen voor deze vergadering komen in de week van 10 maart beschikbaar.

LUNCH; voorgaande aan de ALV is er om 12.00 uur gelegenheid om te lunchen in de Romeinse herberg. De kosten daarvoor bedragen 12,50 p.p. Vooraf hiervoor opgeven is verplicht en kun je doen door hier op te klikken.

Over de Spreker

Algemene Leden Vergadering 29 maart 2025

Wij vinden Museumpark Archeon een van de meest boeiende en leuke openluchtparken in Europa. Maar we doen er graag nog een schepje bovenop: Archeon is volgens ons uniek in zijn soort. Want ken jij een ander park waar je de geschiedenis bijna kunt aanraken? Waar je voor een paar uur de illusie kunt hebben dat je in een tijdmachine naar het verleden bent gestapt?

Omdat we Archeon zo bijzonder vinden, hebben we destijds de vereniging vrienden van Archeon (VVvA) opgericht. Als vrienden ondersteunen we Archeon met vrijwilligerswerk, donaties, legaten, enthousiasme en veel goede wil. En als we dan door het park lopen en zien hoe mooi het is, zijn we trots dat wij daaraan ook een steentje hebben mogen bijdragen..

Spreker

Tickets bestellen

Klik hier voor tickets

Kosten

€ 0

Datum

Tijd

Locatie